Jak wygląda wizyta?

KROK 1

Zaczynamy od tego, że to Ty piszesz list do Świętego Mikołaja lub dzwonisz pod numer +48 502 102 984 lub +48 500 093 612. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak (SMS lub sygnał), że już czeka pod Twoim domem.


KROK 2

Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość dopłaty paszowej za renifery, a przedtem jedno z Rodziców proszone jest o wniesienie tejże opłaty.

KROK 3

W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być jak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), szarpanie za brodę, wyciąganie ciekawskich z worka i oczywiście kolędowanie.

A NA KONIEC... Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony, gdzie sam zostaje obdarowany uśmiechami szczęśliwych dzieci Musi się spieszyć! W końcu jeszcze inne dzieci czekają na jego wizytę!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!!!

© 2020 ORIMP   ul. Porzeczkowa 2, 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612