Z życia Mikołaja

Posłuchajcie opowieści o mojej pięknej krainie położonej w Finlandii, niedaleko Norwegii w Rovaniemi... ale posłuchajcie sami...

Moje Elfy w wolnych chwilach też uprawiają sport. A najbardziej uwielbiają grać w piłkę nożną na śniegu... a jak...

Witam Kochane Dzieci, idą święta... pieczecie już ulubione pierniczki? Pomagacie rodzicom?...

Ho,Ho,Ho... Praca wre... tyle listów już dostałem, tyle telefonów... ale czas na przerwę więc nasze haskie zabiorą nas na zimową sannę...

I kolejna przerwa... nasza załoga zaprzęgowa... nasze najważniejsze, bez nich nie mógłbym do was dotrzeć... czas na karmienie. Mchy i porosty to ich specjały... hej,hej!

Odkryj prawdziwą fińską atmosferę Bożego Narodzenia w wiosce Świętego Mikołaja w Arctic Circle w Rovaniemi w fińskiej Laponii w Europie. Jest to wyjątkowe miejsce, otwarte każdego dnia w roku, w którym można zrobić wszelkie miłe rzeczy, jak spotkanie w Santa sam, lub odwiedzając oficjalną główną siedzibę poczty "Świętego Mikolaja" Post Office, gdzie przychodzą setki tysięcy listów rocznie, odwiedź w Boże Narodzenie Dom i jego wystawę o Bożym Narodzeni€ lub na przejażdżkę reniferów.

Święty Mikołaj w Laponii musi trenować z elfami jego renifery w całą zimę, tak aby jego renifery były gotowe do wielkiej jazdy Santa Clausa w Boże Narodzenie. Odkryj unikalne wideo Mikołaja podczas jazdy reniferów w wiosce Świętego Mikołaja w Rovaniemi w Laponii (Finlandia).

Prawdziwym fiński Święty Mikołaj i jego elfy z Laponii kochają nie tylko renifery, ale także bardzo psy husky. Szczególnie małe husky szczenięta są ich ulubione. W tym filmie Santa Claus prosto z Wioski Świętego Mikołaja, w Finlandii, chce pokazać jak Santa i jego elfy cieszyły się z narodzin małych szczeniaczków husky w jednym zimowym poranku.

Pani Mikołajowa jest żoną Świętego Mikołaja w Laponii. Podczas gdy Mikołaj odbiera turystów codziennie w Santa Claus Village w Arctic Circle w Rovaniemi w fińskiej Laponii, miejsce Pani Mikołajowej jest o wiele bardziej tajemnicze. Naprawdę nikt nie wie, gdzie mieszka i co robi. W tym filmie można odkryć niektóre sekrety Pani Mikołajowej.

Oryginał listu od Świętego Mikołaja z fińskiej Laponii - Finlandia

A teraz możesz sprawić przyjemność swoim przyjaciołom lub sobie samemu z prawdziwymi życzenia świątecznymi od Mikołaja na Święta! List z Santa Claus pozdrowienia Office Center to nie tylko życzenia bożonarodzeniowe. Szczególnie dla cudzoziemców jest naprawdę wyjątkowa prezent pod choinkę! Możesz zamówić List w tej samej cenie dla wszystkich na całym świecie.

List Świętego Mikołaja kosztuje 7,75 €, w tym wysyłka Kliknij tutaj aby zamówić list od Świętego Mikołaja Powitanie Claus Center. Order now Greeting Letter from Santa Claus !

Pierwszy śnieg spadł 18.11.2011 w wiosce Świętego Mikołaja w fińskiej Laponii. W tym filmie widzimy jak podejmowane są elfy Świętego Mikołaja w TV, Zauważmy, że Wioska Świętego Mikołaja w Rovaniemi pokryła się ładnym puchem świeżego śniegu. W tym roku pierwszy śnieg dotarł do koła podbiegunowego kilka tygodni później niż zwykle. Mikołaj sam jest bardzo zadowolony z przybycia pierwszych śniegu, ponieważ według prognoz pogody najbliższych dniach może to mieć wpływ na stałe pogrubienie pokrywy śnieżnej, a na to czekają renifery!!!Takim zaprzęgiem przywożę wam prezenty...


A tak wygląda Gwiazdkowa Kraina...


Mała rozgrzewka przed nocą wigilijną
© 2020 ORIMP   ul. Porzeczkowa 2, 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612